دریافت اقامت کانادا با پناهندگیشرایط پناهندگی در کانادا

سایت موسسه  

آوات متخصص مهاجرت به کانادا

کانادا کشوری می‌باشد که سالانه افراد بسیاری را تحت عنوان پناهنده به خاک خود راه می‌دهد و آن‌ها را تحت حمایت‌های مالی، پزشکی و... قرار می‌دهد این کشور به دلیل اتفاقاتی که در سال 2015 رخ داد بیشتر از کشورهای سوریه و افغانستان پناهندگانی را مورد حمایت خود قرار داد. افرادی به عنوان پناهنده به کشورهایی همچون کانادا می‌روند که از سمت دولت کشور خود آزار و اذیت شده باشند و به همین خاطر کشور خود را ترک و به کشور کانادا پناه می‌برند.

شرایط پناهندگی در کانادا برای هر فردی با توجه به شرایط فردی‌اش متفاوت می‌باشد و البته کمی دشوار.

ما در این مقاله می‌خواهیم مختصر توضیحی در خصوص شرایط پناهندگی در کانادا برایتان شرح دهیم تا شما با مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی و شرایط پناهندگی در کانادا بیشتر آشنا شوید.

دولت کانادا در سال 2017 تصمیم گرفته است تا هر پناهنده‌ای که بیش از حد به کشور خود رفت و آمد می‌کند را از کانادا اخراج کند و این شرایط برای برخی از ایرانیان پناهنده در کانادا کمی نگران کننده می‌باشد.

افرادی که علاقه‌مند به کسب اطلاعات راجع به پناهندگی کانادا می‌باشند باید بدانند که از چند طریق می‌توانند برای پناهندگی کانادا اقدام کنند:

یکی از این روش‌ها این می‌باشد که فرد متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی می‌تواند خود را به خاک کانادا برساند و زمانی که به خاک کانادا رسید برای پناهندگی درخواستی به دولت کانادا تنظیم کند.

https://www.awatlaw.com/page/مهاجرت-به-کانادا-از-طریق-پناهندگی


تبلیغات

اگر سوال و يا اشکالي در زمینه " دریافت اقامت کانادا با پناهندگی " و يا هر زمينه تحصيلي داريد ،
از خط ثابت با شماره 70705003-021 (از هر نقطه ايران) تماس بگيريد
در صورت مشکل در برقراري تماس به سايت ميهن مشاور مراجعه کنيد

مشاوره تلفنی تحصیلی میهن مشاور

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: کانادا ,پناهندگی ,شرایط ,کشور ,طریق ,می‌باشد ,شرایط پناهندگی ,طریق پناهندگی ,برای پناهندگی ,پناهندگی کانادا ,دولت کانادا
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها